KRN GİYİM GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. (“A Marilla’s İstanbul”) kendi mağazalarından (Online Mağaza ¨www.amarillasistanbul.com¨dahil) veya yetkili satıcılarından satın alınan ürünlerinde yer alan üretim ve malzeme kusurlarını kapsayan garanti sunar. Garanti, yalnızca A Marilla’s İstanbul’un veya yetkili satıcısının görüşüne göre kazaya veya uygun olmayan kullanıma, normal kullanım sonucu yıpranma ve aşınmaya, kötü kullanıma, değişime, tamir girişimine, ihmale veya özel ürün kullanım önerilerini dikkate almamaya bağlı oluşmayan hasarları kapsar.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar, kusur ayıp gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Bu garanti kapsamında kusurlu bulunan her parça A Marilla’s İstanbul veya yetkili satıcısının takdirinde şunlara tabi olabilir.
1. Varsa aynısı ile değiştirilebilir.
2. Eşdeğer bir parça ile değiştirilebilir.
3. Garantili ürünün hasar derecesine, tamiratın yapılabilirliğine ve yedek parçaların bulunup bulunmamasına bağlı olarak tamir edilebilir.

Hasarlı ürünün, A Marilla’s İstanbul veya yetkili satıcısına, satın alınan tüm ek ve promosyon ürünleri ile birlikte verilmesi gerekmektedir. Ürünlerin posta ile gönderilmesi halinde sigortalanması ve taahhütlü veya kayıtlı posta ile gönderilmesi gerekir. A Marilla’s İstanbul nakliye esnasında gerçekleşebilecek hasar, kayıp veya hırsızlık durumlarından sorumlu tutulamaz.

Bu garanti hizmeti ücretsiz sunulur. Lütfen garantiden yararlanma talebinde bulunabileceğinizi dikkate alarak satın alma ya da gönderi faturasını, hediye makbuzunu ya da orijinallik belgesini saklayın. Makbuz ya da sertifika  satın alınan ürünler için satın alma ve orijinallik kanıtı ve bu garantiden faydalanmak için delil görevi görür.

A Marilla’s İstanbul istediği zaman kendi takdirine bağlı olarak geleceğe yönelik uygulamalar içeren bu garanti koşullarında değişiklik veya uyarlama yapma hakkını saklı tutar.