www.amarillasistanbul.com adresinden satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının info@amarillasistanbul.com adresine 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için iletişim formunu kullanabilir, info@amarillasistanbul.com ‘dan e-mail yollayabilir ve +90 533 312 87 01 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
www.amarillasistanbul.com’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.
İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.
İade edilen ürünlerin aynısı ya da eşdeğeri ile değiştirilmesi mümkün değildir. Bunun için yeni bir online sipariş verilmesi gerekmektedir.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. Ödeme yaptığınız hesap, banka bilgilerini lütfen bizimle paylaşın.