İnternet sitesi: www.amarillasistanbul.com
A MARİLLA’S ISTANBUL: KRN Giyim Gıda İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak tanımlanmıştır.

İnternet sitesine girmeniz veya internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İnternet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması veya bu veriler ve bilgiler esnasında yapılan davranışlar sebebiyle veya internet sitesine erişim sebebiyle maruz kalınabilinecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar (malware) da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcıların, Üyelerin veya diğer üçüncü kişilerin herhangi bir sebepten ötürü uğrayabilecekleri her türlü sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarar, ziyan, hasar ve kayıplardan A Marilla’s Istanbul sorumlu değildir. A MARİLLA’S ISTANBUL’in hiçbir hukuki ya da cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcılar yukarıda anılan zararlar sebebiyle A MARİLLA’S ISTANBUL’ten her ne isim altında olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

A MARİLLA’S ISTANBUL sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

A MARİLLA’S ISTANBUL internet sitesi veya internet sitesi uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, internet sitesinin kullanma koşulları ile internet sitesinde sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, internet sitesini yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

Değişiklikler internet sitesinde yayım anında yürürlüğe girer. İnternet sitesinin kullanımı ya da girişi ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

A MARİLLA’S ISTANBUL’in, kullanıcı tarafından internet sitesine kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe A MARİLLA’S ISTANBUL’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

A MARİLLA’S ISTANBUL, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

www.amarillasistanbul.com sitesi ‘A MARİLLA’S ISTANBUL’in kontrolü altında olmayan başka sitelere bağlantı veya referans içerebilir. A MARİLLA’S ISTANBUL, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

www.amarillasistanbul.com internet sitesinin tüm içeriğinin, bunların ilgili yasal hak, parka ve teferruatlarının genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, A MARİLLA’S ISTANBUL markası ve diğer markalar, www.amarillasistanbul.com alan adı, logo, ikon, fikir, yazı, veri, tasarım, işaret, slogan, banner, diğer tüm ifadeler, yazılımlar, programlar, sayfa düzeni, sunum, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.
A MARİLLA’S ISTANBUL, yukarıda anılan yasağa aykırı davranan kişiler aleyhinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri de dahil olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası mevzuat altında her türlü yasal işlem ve takipleri başlatma, devam ettirme ve sonuçlandırma hakkını saklı tutar. A MARİLLA’S ISTANBUL’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları da saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve A Marilla’s Istanbul tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından www.amarillasistanbul.com hesabının gerek A MARİLLA’S ISTANBUL’i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya A MARİLLA’S ISTANBUL’in ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde A MARİLLA’S ISTANBUL, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, A MARİLLA’S ISTANBUL internet sitesi uzerinde yer alan “Arkadasini Davet Et” uygulaması, istenmeyen Ticari İleti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz.

Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. A MARİLLA’S ISTANBUL’in bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.
A MARİLLA’S ISTANBUL dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

Gizlilik Sözleşmesi

Sitemiz (www.amarillasistanbul.com), öncelikle üye ve müşterilerine daha güvenli bir ortam oluşturmayı ilke edinmiş bir site olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar:
• E-mail adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacaktır.
• E-mail adresinize önceden rızanız alınarak zaman zaman sadece sitemiz ve ürünleri hakkında tanıtım ve kampanya haberi gönderilecektir.
• Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler diğer üyelerle paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler sadece müşteri profilimizi daha iyi belirleyip size daha iyi hizmet verebilmek için kullanılacaktır.
• Sitemiz kredi kartı bilgilerinizi hiçbir yerde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri üyelik bilgileri adı altında da sizden istemeyecektir.
• Alışveriş esnasında sitemizin çalışanları dahil olmak üzere kimse kredi kartı bilgilerini görmeyecektir. Bu bilgiler, sadece yüksek güvenlik şartları altında direkt olarak birlikte çalıştığımız bankalara iletilmektedir.
• Kişisel bilgilerinizi özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak kabul etmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt ederiz. Ancak, yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkımız saklıdır.

Sitemiz, aşağıda ki işlemleri sağlamak ve yürütmek amacıyla kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyar;
• E posta aktive olması,
• Siparişinizi yönetmek,
• Ödemenizi doğrulamak,
• Siparişiniz hakkında sizi bilgilendirmek,
• Ürününüzü size ulaştırmak,
• İzin verdiğiniz takdirde yeniliklerimiz hakkında sizi bilgilendirmek,
• Size mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak,
• Her alışverişinizde bir güvenlik kaydı oluşturmak.

Sitemiz, öncelikle üye ve müşterilerine daha güvenli bir ortam oluşturmayı ilke edinmiş bir site olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar:
• E-mail adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacaktır.
• E-mail adresinize önceden rızanız alınarak zaman zaman sadece sitemiz ve ürünleri hakkında tanıtım ve kampanya haberi gönderilecektir.
• Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler diğer üyelerle paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler sadece müşteri profilimizi daha iyi belirleyip size daha iyi hizmet verebilmek için kullanılacaktır.
• Sitemiz, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir yerde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri üyelik bilgileri adı altında da sizden istemeyecektir.
• Alışveriş esnasında sitemizin çalışanları dahil olmak üzere kimse kredi kartı bilgilerini görmeyecektir. Bu bilgiler, sadece yüksek güvenlik şartları altında direk olarak birlikte çalıştığımız bankalara iletilmektedir.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
1- İşbu Gizlilik Sözleşmesi, şirket merkezi Tatlısu Mh. Elalmış Cd. No: 73/3 Ümraniye/İstanbul/ Türkiye adresinde olan KRN Giyim Gıda İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. (“A MARİLLA’S ISTANBUL”) ile www.amarillasistanbul.com internet sitesi üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.
2- www.amarillasistanbul.com , üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. A MARİLLA’S ISTANBUL kişisel bilgilerinizi yalnızca sunmakta olduğu hizmetin kalitesini yükseltebilmek amacıyla; üyelerin sipariş süreçlerini yürütmek, ürünlerinizi size ulaştırmak, yeniliklerimiz hakkında sizi bilgilendirmek siparişinizi tamamlamak ve ilgili iletişimi sağlamak, ürün, servis, kampanya ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, üyelerin iletişim tercihleri ile paralel olarak istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üyeleri “sınıflandırma” çalışmalarını yapabilmek için kullanılacaktır.,
3- www. amarillasistanbul.com üyesi olduğunuz ve ticari iletişime onay verdiğiniz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-maillerini e-mail adresinize gönderecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Kişisel bilgileriniz, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak, site içeriğinin zenginleştirilmesi ve geliştirilmesi amaçlı trend ve istatistiksel analizleri yapmak, sitenin güvenliğini güçlendirmek, üyelerine daha özel ve etkin alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla tanıtım, reklam, tedarik ve benzeri konularda kullanılabilir ya da sözleşmenin ifası için işbirliği yapılan firmalarla (kargo, gönderi, çağrı merkezi, veritabanı vb. hizmetleri firmaları ile) paylaşılabilir.
4- A MARİLLA’S ISTANBUL, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www. amarillasistanbul.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla A MARİLLA’S ISTANBUL iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
5- Üyelerin www.amarillasistanbul.com sitesi üzerinden gerçekleştirilecek bilgi güncellemeleri, A MARİLLA’S ISTANBUL bünyesindeki merkezler, müşteri bilgilerini de ortak data havuzu kapsamında günceller. Üyeler, işbu Sözleşme çerçevesinde A MARİLLA’S ISTANBUL ile paylaştıkları tüm kişisel bilgilerin ve verdikleri onay ve rızaların, ücretsiz bir A MARİLLA’S ISTANBUL uygulaması ve/veya A MARİLLA’S ISTANBUL bünyesindeki diğer firmalar ile paylaştıkları tüm kişisel bilgilerin işbu Sözleşme çerçevesinde de kullanabilmesine, işlenebilmesine ve depolanabilmesine rıza göstermektedirler.
6- www.amarillasistanbul.com müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
7- Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
8- Toplanan mali bilgiler, satın aldığınız ürün ve hizmetlerin size fatura edilebilmesi için kullanılmaktadır. Sitemizden bir satın alma yaptığınızda, size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.
9- Kredi kartı bilgileriniz site içerisinde saklanmamaktadır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.amarillasistanbul.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.amarillasistanbul.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
10- Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.
12- www.amarillasistanbul.com üyelik iptal işleminizi info@amarillasistanbul.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.
www.amarillasistanbul.com’a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Adres: Tatlısu Mh. Elalmış Cd. No: 73/3 Ümraniye/İstanbul/ Türkiye
Telefon +90 533 312 87 01
E-mail adres info@amarillasistanbul.com